#vrijwillig vanuit je zetel voor steden en gemeenten

Wil je als stad of gemeente alle hulp en aanbod rond hulpvragen bundelen? Dan kan je via het platform van Give a day / Impact Days  een profiel aanmaken. Je kan dan voor jouw stad of gemeente alle hulpvragen bundelen.

Heel wat gemeenten hebben momenteel een profiel:

Aalter Helpt https://www.impactdays.be/aalterhelpt
Alveringem
Antwerpen Helpt https://www.impactdays.be/antwerpenhelpt
Asse Helpt https://www.impactdays.be/assehelpt
Balen Helpt https://www.impactdays.be/balenhelpt
Begijnendijk
Beersel Helpt https://www.impactdays.be/beerselhelpt
Bekkevoort Helpt https://www.impactdays.be/bekkevoorthelpt
Beringen Helpt
Berlaar Helpt
Bertem Helpt
Bierbeek Helpt
https://www.impactdays.be/bierbeekhelpt
Blankenberge Helpt
https://www.impactdays.be/blankenbergehelpt
Bocholt
Bonheiden Helpt
https://www.impactdays.be/bonheidenhelpt
Boortmeerbeek
Boutersem Helpt
https://www.impactdays.be/boutersemhelpt
Brasschaat Helpt
https://www.impactdays.be/brasschaathelpt
Brecht
Brugge Solidair!
https://www.impactdays.be/bruggesolidair
Brussel : Anderlecht, Brussel, Elsene, Etterbeek, Evere, Ganshoren, Jette, Koekelberg, Oudergem, Schaarbeek, Sint-Agatha-Berchem, Sint-Gillis, Sint-Jans-Molenbeek, Sint-Joost-ten-Node, Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Ukkel, Vorst, Watermaal-Bosvoorde:
https://www.impactdays.be/brusselshelps
De Haan Helpt
https://www.impactdays.be/dehaanhelpt
Deerlijk Helpt
https://www.impactdays.be/deerlijkhelpt
Deinze Helpt https://www.impactdays.be/deinzehelpt
Denderleeuw Helpt https://www.impactdays.be/denderleeuwhelpt
Dendermonde helpt
https://www.impactdays.be/dendermonde-solidair/
DePanne
DePinte
Diest
Diksmuide
Dilbeek
Duffel Helpt
https://www.impactdays.be/duffelhelpt
Eeklo
Erpe-Mere
Essen Helpt https://www.impactdays.be/essenhelpt
Gavere
Geel Zorgt
https://www.impactdays.be/geelzorgt
Geetbets Helpt https://www.impactdays.be/geetbetshelpt
Genk Helpt https://www.impactdays.be/genkhelpt
Geraardsbergen Helpt https://www.impactdays.be/geraardsbergenhelpt
Grimbergen
Grobbendonk Helpt
https://www.impactdays.be/grobbendonkhelpt
Haacht Helpt https://www.impactdays.be/haachthelpt
Halen Helpt https://www.impactdays.be/halenhelpt
Ham Helpt
Hamont-Achel Helpt https://www.impactdays.be/hamont-achelhelpt
Harelbeke Helpt https://www.impactdays.be/harelbekehelpt
Hasselt Helpt https://www.impactdays.be/hasselthelpt
Heist-op-den-berg Helpt https://www.impactdays.be/heistopdenberghelpt
Hemiksem
Herentals Helpt https://www.impactdays.be/herentalshelpt
Herenthout Helpt https://www.impactdays.be/herenthouthelpt
Herselt
Heusden-Zolder Helpt https://www.impactdays.be/heusden-zolderhelpt
Hoegaarden
Hoeilaart
Holsbeek Helpt https://www.impactdays.be/holsbeekhelpt
Hooglede
Hoogstraten
Horebeke Helpt https://www.impactdays.be/horebekehelpt
Houthulst
Huldenberg Helpt
Kalmthout Helpt
https://www.impactdays.be/kalmthouthelpt
Kapelle Helpt
https://www.impactdays.be/kapellehelpt
Kapellen Helpt
Kasterlee Helpt https://www.impactdays.be/kasterleehelpt
Kinrooi
Koksijde
Kortemark Helpt
Kraainem Solidair(e)
Kruibeke
Laakdal Helpt
https://www.impactdays.be/laakdalhelpt
Langemark-Poelkapelle Helpt
https://www.impactdays.be/langemarkpoelkapelle
Lebbeke Helpt https://www.impactdays.be/lebbekehelpt
Ledegem helpt https://www.impactdays.be/ledegemhelpt
Leopoldsburg Solidair https://www.impactdays.be/leopoldsburgsolidair
Leuven Helpt
https://www.impactdays.be/leuvenhelpt
Lichtervelde Helpt
Lier
Lievegem
Lille Helpt
https://www.impactdays.be/lillehelpt
Lint
Lommel Helpt https://www.impactdays.be/lommelhelpt
Londerzeel Aan Zet!
https://www.impactdays.be/londerzeelhelpt
Lo-reninge Helpt https://www.impactdays.be/lo-reningehelpt
Lubbeek
Lummen Helpt https://www.impactdays.be/lummenhelpt
Maasmechelen Helpt
Machelen Helpt https://www.impactdays.be/machelenhelpt
Mechelen https://www.impactdays.be/mechelenmeldjeaan
Meerhout
Meise
Merchtem Helpt https://www.impactdays.be/merchtemhelpt
Merelbeke Helpt https://www.impactdays.be/merelbekehelpt
Merksplas
Moerbeke helpt
Moorslede Helpt https://www.impactdays.be/moorsledehelpt
Mortsel Helpt https://www.impactdays.be/mortselhelpt
Nijlen Helpt
Olen Helpt
Oostkamp
Oudenaarde Helpt https://www.impactdays.be/oudenaardehelpt
Oudenburg Helpt https://www.impactdays.be/oudenburghelpt
Oud-Heverlee Helpt https://www.impactdays.be/oud-heverleehelpt
Overijse Helpt https://www.impactdays.be/overijsehelpt
Pepingen Helpt
Putte
Ranst
Retie
Rijkevorsel Helpt https://www.impactdays.be/rijkevorselhelpt
Roeselare Helpt
Ronse
Roosdaal
Rotselaar Helpt https://www.impactdays.be/rotselaarhelpt
Scherpenheuvel-Zichem
Schilde Helpt https://www.impactdays.be/schildehelpt
Schoten Helpt https://www.impactdays.be/schotenhelpt
Sint-Gillis-Waas
Sint-Katelijne-Waver Helpt https://www.impactdays.be/sint-katelijne-waverhelpt
Sint-Niklaas Helpt
Sint-Pieters-Leeuw helpt https://www.impactdays.be/sint-pieters-leeuwhelpt
Stabroek Helpt
https://www.impactdays.be/stabroekhelpt
Stekene Helpt
Ternat Helpt
https://www.impactdays.be/ternathelpt
Tervuren Helpt
https://www.impactdays.be/tervurenhelpt
Tessenderlo
Tielt-Winge Helpt
https://www.impactdays.be/tieltwingehelpt
Tremelo Helpt
https://www.impactdays.be/tremelohelpt
Vilvoorde Helpt
https://www.impactdays.be/vilvoordehelpt
Vleteren
Warm Wellen
https://www.impactdays.be/warmwellen
Westerlo
Wetteren
Wijnegem Helpt
Willebroek Helpt
https://www.impactdays.be/willebroekhelpt
Wortegem-Petegem Helpt
https://www.impactdays.be/wortegempetegemhelpt
Zaventem
Zelzate
Zemst Helpt
https://www.impactdays.be/zemsthelpt
Zonhoven Zorgt
Zottegem
Zulte Helpt

Bekijk ook:

Meer over #coronderwijs en #vrijwilligvanuitjezetel
Meer over Djapo
Ons aanbod voor steden en gemeenten