#vrijwillig vanuit je zetel voor steden en gemeenten

Wil je als stad of gemeente alle hulp en aanbod rond hulpvragen bundelen? Dan kan je via het platform van Give a day / Impact Days  een profiel aanmaken. Je kan dan voor jouw stad of gemeente alle hulpvragen bundelen.

Heel wat gemeenten hebben momenteel een profiel:

Aalter Helpt https://www.impactdays.be/aalterhelpt
Antwerpen Helpt https://www.impactdays.be/antwerpenhelpt
Asse Helpt https://www.impactdays.be/assehelpt
Balen Helpt https://www.impactdays.be/balenhelpt
Beersel Helpt https://www.impactdays.be/beerselhelpt
Bekkevoort Helpt https://www.impactdays.be/bekkevoorthelpt
Berlaar Helpt https://www.impactdays.be/berlaarhelpt
Bertem Helpt (startup)
Bierbeek Helpt https://www.impactdays.be/bierbeekhelpt
Blankenberge Helpt https://www.impactdays.be/blankenbergehelpt
Bonheiden Helpt https://www.impactdays.be/bonheidenhelpt
Boutersem Helpt https://www.impactdays.be/boutersemhelpt
Brasschaat Helpt https://www.impactdays.be/brasschaathelpt
Brugge Solidair! https://www.impactdays.be/bruggesolidair
Brussel : Anderlecht, Brussel, Elsene, Etterbeek, Evere, Ganshoren, Jette, Koekelberg, Oudergem, Schaarbeek, Sint-Agatha-Berchem, Sint-Gillis, Sint-Jans-Molenbeek, Sint-Joost-ten-Node, Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Ukkel, Vorst, Watermaal-Bosvoorde: https://www.impactdays.be/brusselshelps
De Haan Helpt https://www.impactdays.be/dehaanhelpt
Deerlijk Helpt https://www.impactdays.be/deerlijkhelpt
Deinze Helpt https://www.impactdays.be/deinzehelpt
Denderleeuw Helpt https://www.impactdays.be/denderleeuwhelpt
Dendermonde helpt https://www.impactdays.be/dendermonde-solidair/
Duffel Helpt https://www.impactdays.be/duffelhelpt
Essen Helpt https://www.impactdays.be/essenhelpt
Geel Zorgt https://www.impactdays.be/geelzorgt
Geetbets Helpt https://www.impactdays.be/geetbetshelpt
Genk Helpt https://www.impactdays.be/genkhelpt
Geraardsbergen Helpt https://www.impactdays.be/geraardsbergenhelpt
Grobbendonk Helpt https://www.impactdays.be/grobbendonkhelpt
Haacht Helpt https://www.impactdays.be/haachthelpt
Halen Helpt https://www.impactdays.be/halenhelpt
Ham Helpt (startup)
Hamont-Achel Helpt https://www.impactdays.be/hamont-achelhelpt
Harelbeke Helpt https://www.impactdays.be/harelbekehelpt
Hasselt Helpt https://www.impactdays.be/hasselthelpt
Heist-op-den-berg Helpt https://www.impactdays.be/heistopdenberghelpt
Herentals Helpt https://www.impactdays.be/herentalshelpt
Herenthout Helpt ! https://www.impactdays.be/herenthouthelpt
Heusden-Zolder Helpt https://www.impactdays.be/heusden-zolderhelpt
Holsbeek Helpt https://www.impactdays.be/holsbeekhelpt
Horebeke Helpt https://www.impactdays.be/horebekehelpt
Huldenberg Helpt (startup)
Kalmthout Helpt https://www.impactdays.be/kalmthouthelpt
Kapelle Helpt https://www.impactdays.be/kapellehelpt
Kapellen Helpt (startup)
Kasterlee Helpt https://www.impactdays.be/kasterleehelpt
Kortemark Helpt (startup)
Kraainem Solidair(e) (startup)
Laakdal Helpt https://www.impactdays.be/laakdalhelpt
Langemark-Poelkapelle Helpt https://www.impactdays.be/langemarkpoelkapelle
Lebbeke Helpt https://www.impactdays.be/lebbekehelpt
Ledegem helpt https://www.impactdays.be/ledegemhelpt
Leopoldsburg Solidair https://www.impactdays.be/leopoldsburgsolidair
Leuven Helpt https://www.impactdays.be/leuvenhelpt
Lichtervelde Helpt (startup)
Lille Helpt https://www.impactdays.be/lillehelpt
Lommel Helpt https://www.impactdays.be/lommelhelpt
Londerzeel Aan Zet! https://www.impactdays.be/londerzeelhelpt
Lo-reninge Helpt https://www.impactdays.be/lo-reningehelpt
Lummen Helpt https://www.impactdays.be/lummenhelpt
Maasmechelen Helpt (startup)
Machelen Helpt https://www.impactdays.be/machelenhelpt
Mechelen: meld je aan https://www.impactdays.be/mechelenmeldjeaan
Merchtem Helpt https://www.impactdays.be/merchtemhelpt
Merelbeke Helpt https://www.impactdays.be/merelbekehelpt
Moerbeke helpt (startup)
Moorslede Helpt https://www.impactdays.be/moorsledehelpt
Mortsel Helpt https://www.impactdays.be/mortselhelpt
Nijlen Helpt (startup)
Olen Helpt (startup)
Oudenaarde Helpt https://www.impactdays.be/oudenaardehelpt
Oudenburg Helpt https://www.impactdays.be/oudenburghelpt
Oud-Heverlee Helpt https://www.impactdays.be/oud-heverleehelpt
Overijse Helpt https://www.impactdays.be/overijsehelpt
Pepingen Helpt (startup)
Rijkevorsel Helpt https://www.impactdays.be/rijkevorselhelpt
Roeselare Helpt (startup)
Rotselaar Helpt https://www.impactdays.be/rotselaarhelpt
Schilde Helpt https://www.impactdays.be/schildehelpt
Schoten Helpt https://www.impactdays.be/schotenhelpt
Sint-Katelijne-Waver Helpt https://www.impactdays.be/sint-katelijne-waverhelpt
Sint-Niklaas Helpt (startup)
Sint-Pieters-Leeuw helpt https://www.impactdays.be/sint-pieters-leeuwhelpt
Stabroek Helpt https://www.impactdays.be/stabroekhelpt
Stekene Helpt (startup)
Ternat Helpt https://www.impactdays.be/ternathelpt
Tervuren Helpt https://www.impactdays.be/tervurenhelpt
Tielt-Winge Helpt https://www.impactdays.be/tieltwingehelpt
Tremelo Helpt https://www.impactdays.be/tremelohelpt
Vilvoorde Helpt https://www.impactdays.be/vilvoordehelpt
Warm Wellen https://www.impactdays.be/warmwellen
Wijnegem Helpt (startup)
Willebroek Helpt https://www.impactdays.be/willebroekhelpt
Wortegem-Petegem Helpt https://www.impactdays.be/wortegempetegemhelpt
Zemst Helpt https://www.impactdays.be/zemsthelpt
Zonhoven Zorgt (startup)
Zulte Helpt (startup)

Bekijk ook:

Meer over #coronderwijs en #vrijwilligvanuitjezetel
Meer over Djapo
Ons aanbod voor steden en gemeenten